Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Громадянина Л., який перебував в стані алкогольного сп’яніння, лаявся на працівників поліції нецензурною лайкою, а також, обвинуваченого в умисному завданні поліцейському одного удару кулаком правої руки в обличчя, спричинивши потерпілому легке тілесне ушкодження у вигляді садна спинки носу, було засуджено Глухівським міськрайонним судом до 1 року обмеження волі.
Допитаний в судовому засіданні підсудний Л. свою вину у інкримінованому йому злочині вину не визнав.
Аналізуючи викладене, суд вважає, що дії підсудного Л. необхідно кваліфікувати за ч.2 ст.345 КК України як умисне заподіяння легких тілесних ушкоджень працівнику правоохоронного органу в зв’язку із виконанням цим працівником службових обов’язків.
Твердження підсудного Л., що він умисно не спричиняв тілесних ушкоджень потерпілому суд розцінює критично, як обраний підсудним спосіб захисту та намагання уникнути відповідальності за вчинений злочин. Ці твердження підсудного повністю спростовуються зібраними в справі доказами -висновками судово-медичних експертиз.
Таким чином, проаналізувавши всю сукупність зібраних в справі доказів, суд приходить до висновку, що вина підсудного Л. у вчиненні інкримінованого йому злочину є повністю доведеною.
Призначаючи підсудному Л. міру покарання, суд враховує як обставину, що обтяжує покарання, що злочин був вчинений в стані алкогольного сп’яніння.
Обставинами, що пом’якшують покарання, що суд визнає те, що підсудний раніше не судимий, має молодий вік, у нього на утриманні перебуває неповнолітня дитина, а сам підсудний має серйозні вади здоров’я.
Враховуючи обставини справи, тяжкість вчиненого злочину, характеристику особи підсудного Л., суд вважає необхідним призначити йому покарання у виді обмеження волі.